Kartingai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kartingai

Naujojo kartingu klubo Panevezyje forumas
 
PradžiaPradžia  rodiklisrodiklis  GalleryGallery  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 bendravimui

Go down 
+5
shwilis
marijus
rionva
monte200
Qbush
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
marijus
Megejas
Megejas
marijus


Pranešimų skaičius : 28
Age : 40
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-09-13

bendravimui - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bendravimui   bendravimui - Page 3 EmptyKv. 09 25, 2008 7:09 pm

affraid na tikrai monte200 idomus ten tie tavo tuneliai Laughing nelabai pagaunu kas kur eina Arrow
Atgal į viršų Go down
monte200
Akcininkas
Akcininkas



Pranešimų skaičius : 407
Age : 44
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-24

bendravimui - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bendravimui   bendravimui - Page 3 EmptyKv. 09 25, 2008 9:44 pm

Sitas degimas panasus labai i Qbush turima ant Minskelio jo Wink Tik spalva kitokia. as ji buvau susimontaves ant savo visiskai standartinio minskelio, tai dirba labai stabiliai, bet apsuku daugiau kaip 4600nepaimiau. O su visiskai standartiniu baisiu senu minskelio degimu pasiekiau 6300, tik tiek, kad drebanciai, trukciojanciai ir t.t. Smile Anyway, degimo geresnio uz motoplat daugeliui kartingu nera... Jis pasiekia dafiga apsuku (berods jo riba netoli 30 000rpm, plius jis yra prisitaikantis, t.y. prie dideliu apsuku automatiskai koreaguojasi uzankstinimo kreives.

Del to mano cilindro, tai jis didesnis, labiau kvadratinis toks. Tvirtinimo skyles eina toliau nuo pacios gilzes. Fazes zinau kad stipriai keistos, angu daugiau... Smile Siaip jei tu kaunietis, gali brukstelt, kuri vakara galbut iseitu aprodyt ta daigta. Smile
Atgal į viršų Go down
marijus
Megejas
Megejas
marijus


Pranešimų skaičius : 28
Age : 40
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-09-13

bendravimui - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bendravimui   bendravimui - Page 3 EmptyKv. 09 25, 2008 10:23 pm

Na kai tas degimas buvo uždėtas ir dar dirbo tas varikliukas tai tikrai pagal garsą didelius sūkius pasiekdavo,nepalyginsi su originalu. Tik neseniai gerai apžiūrėjau stumokli kuris buvo į tą variklį įdėtas, ir pamačiau jog žiedo fiksavimas sulindęs į vidų stumoklio o to pasekoje turbūt žiedas pasisuko, pats galas negavęs atramos išlindo į baisiausiai išdidinta skylę ir lūžo pridarydamas daug bėdų,bet iškart to nesupratau ir bandžiau kurt pririšes prie mašinos kol galutinat sudraskė cilindra.
Deja dabar to degimo negaliu dėt ant kito alkūninino nes reikia galą nutekint, o ant to alkūninin negaliu uždėt paprasto stumoklio nes švaistiklio skylė didelė.nebent ta seperatoriu reikia pritaikyt.0 kur jo ieškot ?
Įdomu kaip oras šį savaitgalį,jei toks kaip šiandien tai gerai dar būtų nusitemt minskeli į raguva Smile
Monte200 pats iš kauno?
Atgal į viršų Go down
monte200
Akcininkas
Akcininkas



Pranešimų skaičius : 407
Age : 44
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-24

bendravimui - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bendravimui   bendravimui - Page 3 EmptyKv. 09 25, 2008 11:02 pm

Jo, pats dabar gyvenu Kaune, Fredoj. Tik su Paneveziu palaikau siltus rysius, nes ten gyvenau 11metu(kol mokiausi mokykloj) ir draugu nemazai vis dar ten. Todel toks kaip ir Panevezietis, bet gyvenu Kaune jau daugiau metu negu Panevezy. Smile
Atgal į viršų Go down
Qbush
Akcininkas mechanikas
Akcininkas mechanikas
Qbush


Pranešimų skaičius : 301
Age : 39
Miestas : Panevezys
Registration date : 2008-03-20

bendravimui - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bendravimui   bendravimui - Page 3 EmptySk. 09 28, 2008 10:24 am

nu ka, pasilakstem sauniai raguvoj, susipazinau su marijum gyvai, pakilo ir man noras minskeli savo prikelt, patiko su justo kartingu prasinest, gerai eina, tik kad karba reguliuot ir reguliuot Surprised bet rezume visvien diena nesekminga buvo. marijui ratlankis suluzo, rionva guoli kol pasikeite tai ir vakaras atejo No mano gyvate visa diena puikiai vaziavus ant vakaro priespaskutinio vaziavimo dar geraiu pradejo lupt, net keista, gali but kad atvesus orui zikleris labiau tiko, nes is posukiu tikrai geriau kabino cyclops ir aisku atlaikius 130 kg spaudima asis atlaike, o su zmogum kuris praktiskai isvis nieko nesveria, eme ir pasidalino i dvi dalis Exclamation va cia tai bajeris buvo. gal detonavosi nuo svorio nebuvimo Rolling Eyes sudas, dabar reiks eit ziuret luzio priezastiers, tikuosi nerasiu kokio pasislepusio fokuso su guoliais ar dar ko nors baisesnio Shocked
Atgal į viršų Go down
http://www.kartclub.lt
monte200
Akcininkas
Akcininkas



Pranešimų skaičius : 407
Age : 44
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-24

bendravimui - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bendravimui   bendravimui - Page 3 EmptySk. 09 28, 2008 8:03 pm

Na ziurekit kolega, ieskokit. Siaip itariu gali but del kokio nors per daug atpalaiduoto remo... Iposukius toks gal ir nieko, bet asiai tai kogero ne i nauda... Aisku, reiktu guolius susicheckint dar, bet daugiau gi ner ten kam ja lauzyt labai...
Atgal į viršų Go down
Qbush
Akcininkas mechanikas
Akcininkas mechanikas
Qbush


Pranešimų skaičius : 301
Age : 39
Miestas : Panevezys
Registration date : 2008-03-20

bendravimui - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bendravimui   bendravimui - Page 3 EmptySk. 09 28, 2008 10:14 pm

remas tai raguvoj mano sustangrintas iki maximumo, guoliai ytarima kelia, padile jau gerokai Suspect
Atgal į viršų Go down
http://www.kartclub.lt
marijus
Megejas
Megejas
marijus


Pranešimų skaičius : 28
Age : 40
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-09-13

bendravimui - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bendravimui   bendravimui - Page 3 EmptySk. 09 28, 2008 10:33 pm

Na man tai lyg ir nieko buvo tas vakarykštis užvažiavimas į raguvos trasa Smile
Tik nesupratau kodėl jūs taip visi staiga pagalvojot kad aš esu aš Smile
Na maniškis vakar lyg ir važiavo, tik prieš galą nustojo kurtis o ir nėra bėdos be priežasties,šiandien numoviau cilindra ir pamačiau kad nebepamačiau apatinio stumoklio žiedo Smile dingo:) Tik svarbiausiai neprikakodamas,jokios žymės cilindre,tik stumoklis čiut paėstas. Na bet su vienu žiedu vistiek sugebėjo dar važiuot ir taip važiuot kad net ratlankis neatlaikė Smile
Susiradau šiandien degima garaže tokį kaip
Qubush'o tik raudona Smile pamatavau - tinka. Tik kur gaut varžta kur sukas į alkūnini ? Lyg 7 turetu būt, bet pardavime niekur nerandu,o tekinimo staklių neturiu Sad
Atgal į viršų Go down
monte200
Akcininkas
Akcininkas



Pranešimų skaičius : 407
Age : 44
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-24

bendravimui - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bendravimui   bendravimui - Page 3 EmptySk. 09 28, 2008 11:31 pm

Pirk koki riebesni varzta senukuose ir sriegikli 7. Smile ir nusriegsi ta skirtuma. Smile
O siaip atpazint zmones nesunku - ju ten neprivaziuoja labai daug, plius mes vieni kitus plius minus jau pazystam. tu ne is buvusiu pazystamu rato, plius cia rasei, kad galbut prisijungsi, tai leidzia mums daryti prielaida, kad tu esi tu. Smile
Atgal į viršų Go down
marijus
Megejas
Megejas
marijus


Pranešimų skaičius : 28
Age : 40
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-09-13

bendravimui - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bendravimui   bendravimui - Page 3 EmptyPir. 09 29, 2008 7:12 pm

Na dabar man papasakokit kaip uždėt tą neaišku degima ant alkūninino kai stumoklis viršui.
Atgal į viršų Go down
monte200
Akcininkas
Akcininkas



Pranešimų skaičius : 407
Age : 44
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-24

bendravimui - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bendravimui   bendravimui - Page 3 EmptyPir. 09 29, 2008 9:13 pm

Esme, kaip tau reik ta degima det:
Paimk, nusileisk stumokli 2.5mm zemyn (sukdamas alkunini pries jo sukimosi krypti, kai tu vaziuoji(nezinau, i kuria puse jis pas tave sukasi Wink )) ir tai reiks, kad butent tuo metu turi kirst skierka. Kas reiskia, kad tuo momentu turi sutapt mietka ant magneto ir apviju. Wink
Viskas. Tik tiek. O del irankio tam kad galetum ismatuot tuos 2.5mm, tai galiu paskolint arba parodyt, apie ka as kalbu ir pats nuejes i aleksoto turgu uz 30Lt isigysi nauja. Smile
Atgal į viršų Go down
marijus
Megejas
Megejas
marijus


Pranešimų skaičius : 28
Age : 40
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-09-13

bendravimui - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bendravimui   bendravimui - Page 3 EmptyPir. 09 29, 2008 9:35 pm

Esmė ta kad pas mane daug mietku pribraižyta, o orginalios
Lyg ir nematau . Ant skriejiko ira vienas brūkšnys nurėžtas o aplink pilna ju . Įdomu maždaug nors į kurią pusę jis turi žiūrėt.
Atgal į viršų Go down
monte200
Akcininkas
Akcininkas



Pranešimų skaičius : 407
Age : 44
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-24

bendravimui - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bendravimui   bendravimui - Page 3 EmptyPir. 09 29, 2008 10:14 pm

Hmm, geras. Smile Siaip ta viena didele zyme ant skriejiko turetu ziuret i zyme ant tos barankos, kuri tvirtinasi prie variklio... Bet dabar neturiu pries akis to daigto, nepamenu, kur tikroji mietke turetu but...
Qbush, pakomentuok, kaip ten pas tave yr. Smile
Atgal į viršų Go down
Qbush
Akcininkas mechanikas
Akcininkas mechanikas
Qbush


Pranešimų skaičius : 301
Age : 39
Miestas : Panevezys
Registration date : 2008-03-20

bendravimui - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bendravimui   bendravimui - Page 3 EmptyAntr. 09 30, 2008 1:46 am

pas mane tai vienas bruksnelis ant magneto ir vienas ant apviju, sunku cia ka pakomentuot, mano degimo reguliavimas: kai stumikas aksciausiam taske, suvedu tuos du bruksnius ant degimo (aisku tada uzsikuria bet realiai netinka, nes neturu jokio prietaiso) tada ant laisvui ankstinu (suku mazdaug 5-10 min pries laikrodzio rodykle) ziuriu du dalykus auksciausias apsukas (labai pavojinga gali iskart uzkalt issiliesinus misiniui) ir apsuku pakilimas is laisvu (cia vietoj nevaziuodamas). tada mazdaug buna gerai, bet dar vaziuodamas dasivedu iki galo, jauti kada blogeja kada gereja. (monte zino, degimas labai priklauso nuo zikleriuko koks yra isuktas, tie skaiciukai realiai gali netikti, jei esi prsidares kokiu nesamoniu, (detonacinis tarpelis, riebumas ir dar daug visokiu dalyku apie kuriuos neturiu jokio zalio supratimo) . kazkokiu nesamoniu prirasiau, zodziu va ta minskeli kur kankinom tada, degima sureguliavau is klausos vietoj gazuodamas, gerai ejo tiek is vietos tiek toliau, bet kuro ant aukstu buvo per mazai, ir variklis kazkur 7 kartus pasigavo klyna, bet standartinis miskelis neissigasdavo, po keletos sekundziu atleisdavo, ir vel birpdavo kaip naujas. Smile
Atgal į viršų Go down
http://www.kartclub.lt
marijus
Megejas
Megejas
marijus


Pranešimų skaičius : 28
Age : 40
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-09-13

bendravimui - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bendravimui   bendravimui - Page 3 EmptyAntr. 09 30, 2008 6:41 am

Na man reikia išvis pirmiau kibirkšti pagaut,o vėliau jau reguliuot. Maždaug kelintoj valandoj mietka ant tos 'baronkos' ? Gal 3 ?
Atgal į viršų Go down
shwilis
Admin
Admin
shwilis


Pranešimų skaičius : 35
Age : 43
Miestas : Panevezys
Registration date : 2008-03-18

bendravimui - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bendravimui   bendravimui - Page 3 EmptyAntr. 09 30, 2008 9:58 am

marijus rašo:
Na man reikia išvis pirmiau kibirkšti pagaut,o vėliau jau reguliuot. Maždaug kelintoj valandoj mietka ant tos 'baronkos' ? Gal 3 ?

ne trecioj. gaunasi kazkurtai apie 10-11 valanda jeigu neklystu. o del magneto deji tai man teko is akies viena karta uzdet be jokiu ten 2.5 mm. tij va paimi magneta ir ziuri ant kugio viduje ar yra matyti dar zymes nuo splinto kadaise ten stovejusio. jeigu taip tai suvedi magneto splintaviete su alkuninio splintaviete. man rodos kad jeigu yra mietka ant magneto is priekio ji turetu ziureti i 7 - 8 valanda apytixliai. o baronka(kaip ten issireiske gerbiamas kolega) turetu detis taip kad laidai butu virsuje. man atrodo kar nors biski turetu kurtis. jei ne tai aisiu nusisaut elephant
Atgal į viršų Go down
http://www.kartclub.lt
marijus
Megejas
Megejas
marijus


Pranešimų skaičius : 28
Age : 40
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-09-13

bendravimui - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bendravimui   bendravimui - Page 3 EmptyAntr. 09 30, 2008 10:27 am

Dėl baronkos nekyla klausimų, jos kitaip ir neuždėsiu o skriejika galiu sukinėt belekaip nes nėra likę jokių žymių Sad


Paskutinį kartą redagavo marijus, Antr. 09 30, 2008 10:56 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
monte200
Akcininkas
Akcininkas



Pranešimų skaičius : 407
Age : 44
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-24

bendravimui - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bendravimui   bendravimui - Page 3 EmptyAntr. 09 30, 2008 10:35 am

Teks kolega lengvai paeksperimentuot. Smile
Siaip standartiskai laidai baronkos virsuj, o mietkes tarkim 9-3 valandos reziuore (cia is mano turimu degimu patikties Smile ).
Atgal į viršų Go down
Qbush
Akcininkas mechanikas
Akcininkas mechanikas
Qbush


Pranešimų skaičius : 301
Age : 39
Miestas : Panevezys
Registration date : 2008-03-20

bendravimui - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bendravimui   bendravimui - Page 3 EmptyKv. 10 02, 2008 10:59 pm

nuotraukyte patvirtinanti montes minti Wink bendravimui - Page 3 Dsc02411
Atgal į viršų Go down
http://www.kartclub.lt
Qbush
Akcininkas mechanikas
Akcininkas mechanikas
Qbush


Pranešimų skaičius : 301
Age : 39
Miestas : Panevezys
Registration date : 2008-03-20

bendravimui - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bendravimui   bendravimui - Page 3 EmptyPir. 10 13, 2008 11:46 pm

kokie kolegu ispudziai po sekmadienio pasivazinejimo vilniuje?
Atgal į viršų Go down
http://www.kartclub.lt
monte200
Akcininkas
Akcininkas



Pranešimų skaičius : 407
Age : 44
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-24

bendravimui - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bendravimui   bendravimui - Page 3 EmptyAntr. 10 14, 2008 12:03 am

Teigiami ispudziai, tik tiek, kad reieks truputi panaudot daliu is arsenalo, bo kaikurie kolegai mano sede pirmakart uz tokio daigto vairo tiesiog nesuvaldo bolido ir laipioja kalnais plytinej.... Smile
Realiai buvo slapia trasa, viskas butu saunu buve, jei buciau turejes lietasu ratus. Na, bent jau siek tiek padeti gelbejo,kad Osve prakale man neblogus ratukus siltam orui, tai gerai palekus per slapia irgi kabintis pradejo, bet anyway - rally buvo man.
Siaip bet kuriuo atveju nesigailiu - tikrai patiko. Sausu oru lekciau iskart dar karta (aisku, suderines su zmona Wink ). Tikrai yr ka ten paveikt. Smile
Buvo prileke is A lygos dar kazkokiu, tai ten lenktynes kaip turi but vyko. Basketball
Atgal į viršų Go down
Qbush
Akcininkas mechanikas
Akcininkas mechanikas
Qbush


Pranešimų skaičius : 301
Age : 39
Miestas : Panevezys
Registration date : 2008-03-20

bendravimui - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bendravimui   bendravimui - Page 3 EmptyTr. 10 15, 2008 4:41 pm

nu slapias asfaltas neprideda linksmumo (nebent raguvoj Laughing ) nauja trasa geriau ant sauso. nereikia slapintis, malonesne isvyka. o kaip tavo priekiai ratai laikesi? Question
Atgal į viršų Go down
http://www.kartclub.lt
monte200
Akcininkas
Akcininkas



Pranešimų skaičius : 407
Age : 44
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-24

bendravimui - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bendravimui   bendravimui - Page 3 EmptyTr. 10 15, 2008 9:24 pm

Na, ten nebuvo taip slapia, kad reiketu spec rubu. As nesuslapau apsirenges taip kaip ir per sausa trasa. Smile
O del padangu, tai maniskes YDS tas, kurias as nuo kartingo pirkimo turiu, tai aisku, kad nuleido, taviskes jau buvo mire po Raguvos..., bandziau uzmaut saviskes priekines lietaus - kazkodel nejo vienos prikabint niekaip, leido ora per sonus nors tu ka, tai pirkausi is Osvaldo padoresnes priekines sausam orui ir jos kazkaip stebuklingai laikesi Wink Slegi berods iki 0.8 buvau nuleides ir viskas oki buvo. Smile Tikekimes, kokioj Raguvoj jos taip pat sekmingai ir toliau laikysis ant tu ratlankiu. Smile
Gal kolegai prisijungsit penktadieni vakare prie picos valgymo Kaune?
Atgal į viršų Go down
monte200
Akcininkas
Akcininkas



Pranešimų skaičius : 407
Age : 44
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-24

bendravimui - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bendravimui   bendravimui - Page 3 EmptyPir. 10 20, 2008 8:42 am

Chebra, a kur jus visi prapuolet? m?
Kodel cia tokia spengianti tyla sitam forume?
Atgal į viršų Go down
monte200
Akcininkas
Akcininkas



Pranešimų skaičius : 407
Age : 44
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-24

bendravimui - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bendravimui   bendravimui - Page 3 EmptyPir. 10 20, 2008 12:36 pm

Chebra, Osvaldo galvoj nerimauja viena mintis - Vilniaus plytines kartodromas sausu oru.... TIK sausu.
Kaip manot, ar turetumet sansu sekmadieni ryte pributi ten ir susikaut trasoje? Basketball
Ten veiksmas turetu vykt ryte, nes paskui paleidzia tuos pramoginius ir tada jau reik gaudyt tarpus tarp ju, kada jie nevaziuoja. Tai butu mazdaug nuo 8.30 iki 11:00. Toliau jau kaip galimybes leis. Aisku, visas grazias idejas gali nuplaut lietus... Bet informatoriu Vilniuj turim, pasiskambinsim pries vaziuodami. Smile
Trasa ten trumpa, bet turi viena illllga tiesiaja, kuriai Osvalds naudoja bent pora dantu mazesne galine zvaigzde. As ant slapio variau su ta pacia kaip ir Raguvoj ant sauso, tai savu pastebejimu neturiu. Smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





bendravimui - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: bendravimui   bendravimui - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
bendravimui
Atgal į viršų 
Puslapis 311Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Kartingu varzybos ir treniruotes

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Kartingai :: Karingystai :: Pagrindinis-
Pereiti į: