Kartingai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kartingai

Naujojo kartingu klubo Panevezyje forumas
 
PradžiaPradžia  rodiklisrodiklis  GalleryGallery  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Kartingu varzybos ir treniruotes

Go down 
+4
monte200
karke
Qbush
shwilis
8 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriusPranešimas
monte200
Akcininkas
Akcininkas



Pranešimų skaičius : 407
Age : 44
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-24

Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kartingu varzybos ir treniruotes   Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 EmptyPir. 07 14, 2008 10:35 am

Del tarpiniu komplekto kolega buvote teisus - jas kaip ir galima ismest. Panaudojau tik viena...
Bet pastebejau viena dalyka, kad viena tarpine is tikruju buvo skirta tokiam varikliui kaip mano tas turbo variantas (cia ta, kur po dangteliu, kuris dedasi is sankabos puses).
Tiesa, kolega Qbush, ar galetumet pravaziuodams pro Marijonu 15 stabtelt ir paklaust, ar turi svaistikli ir separatoriu (kogero reiktu abieju iskart)? Nes kaip ir galeciau po truputi surinkinet toki paturbinta varianta... Smile Kuris butu paruostas kovai su jusu bolido modifikacija Cool
Atgal į viršų Go down
Qbush
Akcininkas mechanikas
Akcininkas mechanikas
Qbush


Pranešimų skaičius : 301
Age : 39
Miestas : Panevezys
Registration date : 2008-03-20

Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kartingu varzybos ir treniruotes   Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 EmptyPir. 07 14, 2008 2:04 pm

aisku nesunku, tik svarbiausia neuzmirst Smile
Atgal į viršų Go down
http://www.kartclub.lt
monte200
Akcininkas
Akcininkas



Pranešimų skaičius : 407
Age : 44
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-24

Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kartingu varzybos ir treniruotes   Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 EmptyPir. 07 14, 2008 4:01 pm

Nu but neblogai visai, jei nepamirstumet... Smile
Baisiai senai jau besivazinejau kartingais.... Liudna labai kazkaip ir labai istroskes jau bet kokio pasivazinejimo...
Truputi negerai, kad nelabai galiu istestint begiu namu salygom, kad nebutu taip, kad trasoj ismetinet prades, tada butu truputi pagaida...
Atgal į viršų Go down
monte200
Akcininkas
Akcininkas



Pranešimų skaičius : 407
Age : 44
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-24

Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kartingu varzybos ir treniruotes   Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 EmptyTr. 07 16, 2008 11:16 pm

Na kagi, uzburzge pagaliau ir manasis bolidas. santa
Netgi pavyko padirbt jam jau beveik koki net visa pusvalandi per du kurimus. Idomu, kokios turetu but laisvos apsukos tam daigtui? Pas mane dabar jis pasiles sugeba laikyt ~1400-1500 rpm ir neuzdust. Meta duma kad pilnas kiemas buna... Smile
liko galine apsauga susidet ir galima grust i bagaznyka ir pasiruost ilgam derinimui trasos salygom. Smile Kolkas pajudejau is vietos (veikia sankaba Shocked ) ir spejau per kiema isilekes dar antra begi ikalt, tai uzmynus jis mieliau dust pradeda negu gazuojas... Smile
Kaip kolega Qbush, ar jusu minskelis pvz si savaitgali galetu pakelt sparnus ir atvykt i Raguvos trasa? Ar yr planuojanciu si savaitgali ten apsilankyt? Turiu planu apsukt netgi kokius visus pilnus 30 ratu iskart (cia kogero suma ratu, kiek prasuko anas variklis per 4 atvykimus i trasa). afro
Atgal į viršų Go down
Qbush
Akcininkas mechanikas
Akcininkas mechanikas
Qbush


Pranešimų skaičius : 301
Age : 39
Miestas : Panevezys
Registration date : 2008-03-20

Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kartingu varzybos ir treniruotes   Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 EmptyKv. 07 17, 2008 7:57 pm

oj, as dabar kitais reikalais uzsiemes, mano tik rotaxas gali vaziuot, ir tai sekamdieni nebent. sestadieni bernvakaryje dalyvauju, o kita savaigali i vestuves uzkviestas. tai manes ner. nera laiko ir ruost kazka daugiau. stovi minskelis numestas ir viskas pale
Atgal į viršų Go down
http://www.kartclub.lt
monte200
Akcininkas
Akcininkas



Pranešimų skaičius : 407
Age : 44
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-24

Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kartingu varzybos ir treniruotes   Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 EmptyPen. 07 18, 2008 9:10 am

Nu neidomus jumi tada visai... Smile As cia naktimis renku bolida, o sits kolega baliavot varo.... Smile
Nu nieko, turesiu progu dar su tavim palenktyniaut, tik minskeli susirink per ta laika nes kai tu su rotax vaziuosi i trasa - as is jos pasitrauksiu Very Happy
Atgal į viršų Go down
monte200
Akcininkas
Akcininkas



Pranešimų skaičius : 407
Age : 44
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-24

Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kartingu varzybos ir treniruotes   Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 EmptyKv. 07 24, 2008 1:55 pm

Na ir stilis sitam web site.... Smile Kame bedos?
Kas vaziuos si savaitgali i Raguva? Ar bus tokiu drasiu pasipriesinti mano Minsk? Basketball
Kolkas jis dar nebuvo uzkurtas po praeito savaitgalio, bet sivakar bus bandymas nr1. Jei nepavyks, reikes draugo Qbush patirties pasiklaust, kamine reikals. Smile
Atgal į viršų Go down
Qbush
Akcininkas mechanikas
Akcininkas mechanikas
Qbush


Pranešimų skaičius : 301
Age : 39
Miestas : Panevezys
Registration date : 2008-03-20

Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kartingu varzybos ir treniruotes   Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 EmptyKv. 07 24, 2008 6:05 pm

vakar buvom raguvoje, kazkoks labai keistas pasivazinejimas buvo, su nemazais technikos luzimais ir nuopoliais ir su pakilimais Very Happy as vel grandine nutraukiau ir zvaigzde sulauziau. bet po to pasikeiciau, ir uzdejau zvaigzde didesne, galine tai jau siek tiek osvei i atlapus isikabines buvau, o pries tai nudave putu, kad net negera pasidare buvo. iamei karbas nukrito, suluzo biski Suspect o paskui man variklio tvirtinimai atsisriubino po gero offroad'o What a Face pavariau per pieva kaip reikalas Twisted Evil su pasisokinejimais. jau daviau komanda kad grazintu degima mano minskui, tai beliks tik stumika su ziedais pasikeist, ir galimes bandyt rautis, dezes pakolkas dar neardysiu, pradziai taip bus gerai Cool si savaitgali man vestuves, ir as toli nuo kartingu busiu, o kita bus varzybos, vel kazkas panasaus i mero taure pig tik sykart as tikriausiai nedalyvausiu. nes vakar gonkiu padangos, paskutini pirdala isleido lol!
Atgal į viršų Go down
http://www.kartclub.lt
monte200
Akcininkas
Akcininkas



Pranešimų skaičius : 407
Age : 44
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-24

Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kartingu varzybos ir treniruotes   Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 EmptyKv. 07 24, 2008 11:43 pm

Hmm, nu negerai kolega, kad kartinga arimais vairuojat Smile
ir dar kad lauzot... Smile
O siaip, gal tavaji degima imanoma kaip nors si savaitgali man butu gaut? Pats nuvykciau kur reik ir pajamciau... Nes panasu, kad mano degimas nieko vertas.
Siandien uzdejau Jikov karba ir uzkuriau. Dirba visai kitaip, bet bet kuriuo atveju apsuku nenori jamt nors tu ka. Su original karbu bent stovint vietoj kaldavo iki 12 000 rpm, o su situ rekordas buvo 6400. Bet kazkaip su situ karbu daug graziau dirba, nors taip pakankamai piktai, labai tarskanciai, garsas labai skardus. Nusipirkau dar nauaj ta toki komutatoriu, bet su juo lygiai tas pats rezultatas, reiskais, kaltas buvo ne jis... Del to Jikov karbo panasu, kad riebokas misinys gaunas net ir uzdejus jau pati maziausia zikleri ir nuleidus visiskai adata.... Dirba variklis taip nervingai kazkaip. Degima pastaciau kaip reikalaujama ir kaip tas "Senis" sake - 2.5mm, bet paskui veikianciam varikliui atpalaidaves varztus sukiojau i viena ir i kita puse kiek tik leidzia tie reguliatoriai - lygiai vienodai - apsukos kokios buvo tokios ir liko, darbas variklio visiskai nepasikeite... nieko as nesupratau. Smile
Zodziu, reikalingas degimas testinimuisi... Bent aju zinociau, ko jieskot. Uzsikuria is puses apsisukimo, dirba ant laisvu puikiai, iki 4000 dirba irgi pakankamai niblogai, bet toliau - bardakas visisikas... variklis traska braska, bet apsuu nejama. Baiginejas bakely mano 98 benzas, kogero reiks pabandymui supilt kiek imanoma zemesnio oktano kuro, nespanasu, kad reaguoja i benza sitas padariuks dar. Smile
Atgal į viršų Go down
Qbush
Akcininkas mechanikas
Akcininkas mechanikas
Qbush


Pranešimų skaičius : 301
Age : 39
Miestas : Panevezys
Registration date : 2008-03-20

Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kartingu varzybos ir treniruotes   Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 EmptyPen. 07 25, 2008 8:50 am

nu as pasistengsiu paorganizuot ta reikala, nes siandien tas zmogus man kaip tik skambins, tai paprasysiu ant sio savaitgalio kad degima atveztu. duosiu zinot, svarbu nezumirst Smile
Atgal į viršų Go down
http://www.kartclub.lt
rionva
Akcininkas
Akcininkas
rionva


Pranešimų skaičius : 33
Registration date : 2008-03-18

Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kartingu varzybos ir treniruotes   Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 EmptyPen. 07 25, 2008 10:28 am

nu ka man uz yames karburatoriu reiks 180 lt paklot,nieko gavom pamoka gera,kad reik tikrint karta po kiekvieno pralekimo,jau buvom pamirse sita dalyka Mad seip padangikes daba geros uzmautos tai reiks kuria diena lekt padraskyt karto su kolegom
Atgal į viršų Go down
Qbush
Akcininkas mechanikas
Akcininkas mechanikas
Qbush


Pranešimų skaičius : 301
Age : 39
Miestas : Panevezys
Registration date : 2008-03-20

Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kartingu varzybos ir treniruotes   Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 EmptyPen. 07 25, 2008 11:34 pm

varyk i varzybas Twisted Evil
Atgal į viršų Go down
http://www.kartclub.lt
monte200
Akcininkas
Akcininkas



Pranešimų skaičius : 407
Age : 44
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-24

Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kartingu varzybos ir treniruotes   Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 EmptyPir. 07 28, 2008 12:10 am

Nu vo, treniruote pavyko pagaliau. bounce
Grizau namo su veikianciu varikliu ir prasukes nemazai ratu...
Net padangas galines gerai spejau paest, apsilyde ir paskutinis gerasai sluoksnis luptis pradejo lauk. Arrow
Super rato iveikio laikais pasigirt nelabai iseina - 44s the best lap. Po to atvaziavo i trasa senis is Kauno ir pradejo man padejinet reguliuot, keist ziklerius, zvaigzdes ir t.t. Tai dabar zinau, ka dar reik patiunint, kad pageretu reikalai. Smile
Del degimo kaliega, tai tikrai butu idomu suzinot, kas ten do degims jusu, nes su juo ir as bedu neturejau jokiu, aisku, apsuku buvo ne kazi kiek - max per visa diena 4600rpm ir taskas. Su standartiniu minskelio degimu pasiekiekes buvau 6400rpm trasoj, bet ten tragedija, jis labai nervingas ir trukciojantis padaras. cia pazystams ir sake, kad ten nieko gero is jo, nes standartiniai nemoka dirbt tolygiai niekaip.
Siaip senis agitavo stipriai varyt i varzybas, bus ir minsku klase vel. Siaip jis daro savo tevo 70'meciui taure. Pasirodo, kad tiek jis ir tas biciuks kartu su juo atvykstantis dirba Kaune servise EOLTAS. O tas vaikins kur kartu buna, as vis galvojau, kur jis man matytas, o gi pasirodo, dirbo garazely ir man bimeriui amortikus keite. Smile
Tei ar bus dalyvaujanciu ateinanti savaitgali gonkese? Atlekciau palaikyt kolegu vel. Smile
Atgal į viršų Go down
Qbush
Akcininkas mechanikas
Akcininkas mechanikas
Qbush


Pranešimų skaičius : 301
Age : 39
Miestas : Panevezys
Registration date : 2008-03-20

Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kartingu varzybos ir treniruotes   Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 EmptyPir. 07 28, 2008 12:29 pm

nu va, degimas kaip ranka nueme visas problemas Very Happy kaip ir sakiau. o del varzybu tai nezinau. man atrodo kad prei ezeru minsiu, o jei neminsiu tai tik pasiziuret atvaziuosiu. nera galimybes sudalyvaut dabar scratch
Atgal į viršų Go down
http://www.kartclub.lt
monte200
Akcininkas
Akcininkas



Pranešimų skaičius : 407
Age : 44
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-24

Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kartingu varzybos ir treniruotes   Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 EmptyPir. 07 28, 2008 10:50 pm

Tiesa, vienas nuostolis visgi buvo - sedyne. Is laikikliu vietu poroj vietu visai isplyso, kitur laikosi, bet laikymo vietose skyles jau kilometrines... rendeer
Mastau, ka daryt, ar uzsiimt remontu ar nelabai... Senis sake, kad det is abieju pusiu skardos ir kniedem suvaryt, bet tokiu atveju man gausis naujai pasidaryt metaline sedyne... Smile
Gal kas turit kokiu minciu? Question
Atgal į viršų Go down
Qbush
Akcininkas mechanikas
Akcininkas mechanikas
Qbush


Pranešimų skaičius : 301
Age : 39
Miestas : Panevezys
Registration date : 2008-03-20

Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kartingu varzybos ir treniruotes   Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 EmptyAntr. 07 29, 2008 12:43 am

klijuok tuo smekalu makalu kaip ir as dariau. man atrodo kad jau esu pasakojes apie ji Smile
Atgal į viršų Go down
http://www.kartclub.lt
rionva
Akcininkas
Akcininkas
rionva


Pranešimų skaičius : 33
Registration date : 2008-03-18

Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kartingu varzybos ir treniruotes   Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 EmptyAntr. 07 29, 2008 9:48 am

Nu ka vakar buvom raguvoje,pabarstem yame,subirejo veleno guolis tas kur prie sankabos,sendien nusimato remonto darbai turbut,bandysim skirt ziuret.Seip karbas veike gerai,tik kuro srebia daug bet traukia gerai,seip kartingu patenkinti likom,stovi juodai gerai ratas gavosi vidutiniskai 37 tiek mano tiek lauryno.zodziu uzsimsim remontu zesim kas gausis
Atgal į viršų Go down
Qbush
Akcininkas mechanikas
Akcininkas mechanikas
Qbush


Pranešimų skaičius : 301
Age : 39
Miestas : Panevezys
Registration date : 2008-03-20

Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kartingu varzybos ir treniruotes   Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 EmptyPen. 08 01, 2008 8:56 am

po simc supuvusiu kalakutu kaip jau pats tos vietos neremontuociau affraid senis pasakojo apie guolius sotkes. tai manyciau kad sotkes kaprizai turetu but nesvetimi ir iamei pale sake kol ismoko pakeist, barste varikli sulig kiekvienu isvaziavimu. kruva reikalu, ir reikia moket, nu bet bandykit jei jau labai yra didelis noras, gal iseis, ir nereiks padziaut dar vieno motoro. butinai parasykit kaip sekesi remontas
Atgal į viršų Go down
http://www.kartclub.lt
rionva
Akcininkas
Akcininkas
rionva


Pranešimų skaičius : 33
Registration date : 2008-03-18

Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kartingu varzybos ir treniruotes   Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 EmptyPen. 08 01, 2008 9:55 am

Andriaus klausiau del tu navarotu su guoliais sake dedi ir viskas,beda yra ta kad negaunu stumoklio,cilindro dydis pas mani 54,07 ,reiks jauciu bandyt siustis is eurokart.de kokio gal.Tai va tiek ziniu,zodziu ilsimes Smile
Atgal į viršų Go down
rionva
Akcininkas
Akcininkas
rionva


Pranešimų skaičius : 33
Registration date : 2008-03-18

Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kartingu varzybos ir treniruotes   Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 EmptyPen. 08 01, 2008 10:01 am

Qubusai labai tu jau ce jautriai i tuos remontus reguoji,nebijok viskas bus gerai pamatysi,senis kartais man atrodo dadeda biski scratch
Atgal į viršų Go down
Qbush
Akcininkas mechanikas
Akcininkas mechanikas
Qbush


Pranešimų skaičius : 301
Age : 39
Miestas : Panevezys
Registration date : 2008-03-20

Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kartingu varzybos ir treniruotes   Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 EmptyTr. 08 06, 2008 11:30 am

prigazdino mane kas netingejo Laughing baisu pirstus kist paskui, nu bet nieko, daba issivadeves nuo pinigu, laiko daugiau turiu. tai kai isvis nebus ka veikt, eisiu prie bolido, paekserimentuot Twisted Evil
Atgal į viršų Go down
http://www.kartclub.lt
Matas
Prijauciantis kartams
Prijauciantis kartams
Matas


Pranešimų skaičius : 6
Registration date : 2008-07-09

Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kartingu varzybos ir treniruotes   Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 EmptyKv. 08 07, 2008 2:21 pm

Sveiki. Kiek girdejau rugpjucio 10 bus raguvoje varzybos. Kas dalyvausite? Ruosiuosi padaryti kruvas nuotrauku.

king
Atgal į viršų Go down
rionva
Akcininkas
Akcininkas
rionva


Pranešimų skaičius : 33
Registration date : 2008-03-18

Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kartingu varzybos ir treniruotes   Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 EmptyKv. 08 07, 2008 10:37 pm

Musu gvardija nedalivaus nebent sirgaliai busim,sirgsim uz Osvalda Smile
Atgal į viršų Go down
monte200
Akcininkas
Akcininkas



Pranešimų skaičius : 407
Age : 44
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-24

Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kartingu varzybos ir treniruotes   Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 EmptyPen. 08 08, 2008 2:51 pm

Na, jei neapturesiu per ateinancias 48valandas vaikio, tai sudalyvausiu kaip ziurovas... Smile
Kadangi kiti komandos bolidai ziuriu irgi nedalyvaus, tai kogero teks sirgt uz Osvalda. bounce
Atgal į viršų Go down
rionva
Akcininkas
Akcininkas
rionva


Pranešimų skaičius : 33
Registration date : 2008-03-18

Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kartingu varzybos ir treniruotes   Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 EmptyPen. 08 08, 2008 10:15 pm

Mano bolidas laukia stumoklio,turetu sekmadieni jau but bounce
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kartingu varzybos ir treniruotes   Kartingu varzybos ir treniruotes - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kartingu varzybos ir treniruotes
Atgal į viršų 
Puslapis 38Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Ar yra kartingu treniruotes Kaune???
» Kada artimiausios varzybos?
» Treniruotes
» Ar yra treniruotes vaikams?
» Kartingu sportas.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Kartingai :: Karingystai :: Pagrindinis-
Pereiti į: