Kartingai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kartingai

Naujojo kartingu klubo Panevezyje forumas
 
PradžiaPradžia  rodiklisrodiklis  GalleryGallery  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 traukes antgalis

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Qbush
Akcininkas mechanikas
Akcininkas mechanikas
Qbush


Pranešimų skaičius : 301
Age : 39
Miestas : Panevezys
Registration date : 2008-03-20

traukes antgalis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: traukes antgalis   traukes antgalis EmptyPir. 05 25, 2009 4:15 pm

man pora antgaliu kairinio ir desininio sriegio, pora flakonu tepaliuko. siem metam uzteks Smile
Atgal į viršų Go down
http://www.kartclub.lt
monte200
Akcininkas
Akcininkas



Pranešimų skaičius : 407
Age : 44
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-24

traukes antgalis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: traukes antgalis   traukes antgalis EmptyPir. 05 25, 2009 1:30 pm

Kolegos, manau, kad galeciau uzvezti traukiu antgaliu (berods plojau po 6Lt uz vieneta), guoliuku stupicoms (berods plojau po 9Lt) ir to tasiojo gleiveto putojancio grandiniu tepalo (man rodos kaina standartine - 25Lt). Visa tai yra vienoj krautuvej ir man ten reiketu apsilankyti paciam neuzilgio.
Tai manau, kad jei kas skambteltumet ir pasakytumet, kiek kurios puses (kurio sriegio: kairinio ar desininio) traukes antgaliu reik ir panasiai, tai as vienu kartu uzsokes papirkciau ir daugiau nereiketu ten vaziuot (nepatogioj vietoj Kaune randas, reik per visa miesta trenktis). Smile
Atgal į viršų Go down
Qbush
Akcininkas mechanikas
Akcininkas mechanikas
Qbush


Pranešimų skaičius : 301
Age : 39
Miestas : Panevezys
Registration date : 2008-03-20

traukes antgalis Empty
RašytiTemos pavadinimas: traukes antgalis   traukes antgalis EmptyPir. 05 25, 2009 12:09 pm

nors cia ne skelbimas, bet visdelto i skelbimo skilty patalpinau informaciniais sumetimais Smile kolega monte200 man reiktu poros antgaliu, jei galetum kada prie progos uzvezk i panevezy bounce
Atgal į viršų Go down
http://www.kartclub.lt
Sponsored content





traukes antgalis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: traukes antgalis   traukes antgalis Empty

Atgal į viršų Go down
 
traukes antgalis
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Kartingai :: Karingystai :: Skelbimai :: Perka-
Pereiti į: